decembrie 2, 2020

Pachet Cadou de Crăciun ”Vin și Cafea”!

Pentru că urmează perioada Crăciunului, ne-am adaptat proiectele clubului conform acestor vremuri. Așadar, fie că sunteți pasionați de vin și cafea, fie că vreți să faceți un cadou, sau să susțineți proiectele noastre, pachetul acesta este pentru voi.

Clubul Rotary Club Cluj Napoca Hoia organizează duminică, 27 decembrie, ora 17:00 o degustare #ONLINE găzduită cu măiestrie de colegii noștri Casian Popa și Mihai Seucea, cu sprijinul GRAMMA și Caffero, la care vă invităm să participați alături de prietenii voștri.

Achiziționând pachetul “Vin și Cafea” susțineți proiectele clubului nostru. Pachetul este EDIȚIE LIMITATĂ, la un preț special – 159 lei și cuprinde:

• 1 sticlă Vin Metaph Alb 2019 Sauvignon Blanc
  • 1 sticlă Vin Cuvee Vișan Roșu
  • 1 pachet 250 g Cafea proaspătă de origine BRAZILIA prăjită artizanal
  • 1 pachet 250 g Cafea proaspătă de origine ETIOPIA prăjită artizanal.

Așteptăm comenzile voastre la adresa: [email protected] până la 15 decembrie 2020.

Va rugam sa faceti platile in urmatorul cont: RO70BTRLRONCRT0494284401 Banca Transilvania – Asociatia Rotary Club Cluj-Napoca Hoia